Biedronka gazetka

Aktualne gazetki Biedronka

Biedronka okazje tygodnia od 22.08

Biedronka okazje tygodnia od 22.08

Biedronka okazje tygodnia od 22.08
Read More
Biedronka: gazetka ważna od 16.08 do 29.08.2019

Biedronka: gazetka ważna od 16.08 do 29.08.2019

Biedronka: gazetka ważna od 16.08 do 29.08.2019
Read More
Biedronka: gazetka ważna od 12.08 do 17.08.2019

Biedronka: gazetka ważna od 12.08 do 17.08.2019

Biedronka: gazetka ważna od 12.08 do 17.08.2019
Read More
Biedronka: Okazje tygodnia w Biedronce ważne od 08.08

Biedronka: Okazje tygodnia w Biedronce ważne od 08.08

Biedronka: Okazje tygodnia w Biedronce ważne od 08.08
Read More
Biedronka: Szkolna Wyprawka – ważna od 05.08 do 25.08

Biedronka: Szkolna Wyprawka – ważna od 05.08 do 25.08

Biedronka: Szkolna Wyprawka - ważna od 05.08 do 25.08
Read More
Biedronka: Gazetka ważna od 01.08.2019 do 07.08.2019

Biedronka: Gazetka ważna od 01.08.2019 do 07.08.2019

Biedronka: Gazetka ważna od 01.08.2019 do 07.08.2019
Read More

Biedronka jest jedną z najpopularniejszych sieci znanym wszystkim Polakom. Jej właścicielem jest Jeronimo Martins Dystrybucja – portugalska spółka akcyjna. Biorąc pod uwagę liczbę sklepów prowadzonych w naszym kraju jest to największa sieć handlowa w Polsce. Hasło reklamowe „codziennie niskie ceny” co rusz zachęca nowych klientów do codziennych zakupów za niewielkie pieniądze. Atrakcyjne promocje i szeroka gama produktów w ofercie z pewnością pozwoli każdemu z klientów wybrać coś dla siebie.

Biedronka to zdecydowany faworyt wśród sieci handlowych w Polsce jeśli chodzi o rozpoznawalność. Biorąc pod uwagę sondaże, aż 90% Polaków kojarzy ten sklep, a ponad połowa ankietowanych robi tam zakupy.

Biedronka gazetka

biedronkaJeżeli w domu dochodzi do jakiś „braków”, wówczas najczęściej wybieranym sklepem jest Biedronka. Przed wyjściem każdy z nas przegląda biedronka gazetka, ponieważ tam znajduje najciekawsze informację o obecnych w tym tygodniu promocjach.

Gazetka biedronka zawiera artykuły z przeróżnych działów, jest to bardzo wygodne, ponieważ w jednym miejscu mam możliwość przejrzeć szeroką gamę produktów (gazetki innych sklepów znajdziesz tu).

Każdego z nas chyba cieszy jak wychodzi biedronka gazetka aktualna czy gazetka Lidl. Dzięki niej dowiaduje się o promocje biedronka. Przy kasie zawsze dostaję ulotka biedronka, z niej dowiaduję się o biedronka oferta. Co tydzień coś nowego i ciekawego.

Historia Biedronki w Polsce

Założycielem sieci sklepów Biedronka był przedsiębiorca Mariusz Świtalski, który jest właścicielem Elektromisu. Pierwsza „Biedronka” została otwarta w kwietniu 1995 roku w Poznaniu przy ul. Newtona 4. Niespełna 2 lata później Jeronimo Martins odkupiło od Elektromisu ponad 200 sklepów Biedronka, dzięki czemu sieć sklepów zaczęła dynamiczny rozwój i przeszła szereg gruntownych zmian. Nowy właściciel to także nowa polityka sprzedażowa i marketingowa. Warto nadmienić, że to nie wszystkie działania firmy Jeronimo Martins na terenie Polski.

W 2008 roku około 120 sklepów niemieckiej sieci Plus zostało przejęte i przekształcone w kolejne sklepy sieci Biedronka. Od 2014 roku Biedronka regularnie poszerza swój asortyment odchodząc od dotychczasowego modelu biznesowego – sieci dyskontowej. Jest to jedne z elementów zmiany strategii firmy, która została ogłoszona w sierpniu 2011 roku. Na obecną chwilę Biedronka jest największym detalistą na polskim rynku, a jej przychody stawiają ją ponad konkurencją.

Gazetka Biedronki czyli codziennie niskie ceny

Systematycznie ukazujące się gazetki promocyjne sieci sklepów Biedronka to prawdziwa gratka dla łowców okazji. W zależności od sezonu ukazują się produkty nawiązujące do obecnie panujących trendów. W aktualnych gazetkach Biedronki znajdziemy ubrania na letnie upały – bieliznę, sukienki, szorty, koszulki, a nawet obuwie. Dobra jakość w niskiej cenie.

W ulotkach Biedronki znajdują się również chemia – wszystkie środki niezbędne do porządków. Z pewnością przydadzą się podczas gazetka biedronka 1weekendów na działce w sezonie letnim, aby przygotować się na wizytę najbliższych. A jeśli mówimy o spotkaniach – nie brakuje propozycji na grilla, zarówno jedzenia i napojów jak i gadżetów bez których żadna impreza pod gołym niebem się nie obędzie. Jednak nie samymi gadżetami Biedronka stoi! Świeże pieczywo każdego dnia, szeroki wybór warzy i owoców z najdalszych zakątków świata, ale również nasze polskie smakołyki, nie brakuje również produktów z różnych krajów Europy.

Co tydzień sieć sklepów Biedronka zaskakuje nowymi promocjami nie tylko żywności, ale także najróżniejszych gadżetów popularnych marek w przystępnych cenach. W asortymencie znajdziecie wiele rzeczy ze skrajnych kategorii. Atutem sieci sklepów Biedronka jest przede wszystkim lokalizacja z pewnością w Waszej okolicy znajduje się przynajmniej jeden sklep. Aby być na bieżąco z promocjami, sięgajcie po gazetki znajdujące się przy kasach i przy drzwiach wejściowych.

Karta Moja Biedronka

Sklep prowadzi program lojalnościowy karta Moja Biedronka, dzięki nim można skorzystać z biedronka promocje, które nie są dostępne bez posiadania karty. Można też przy kasie podać numer telefonu, na który założona jest karta. Warto założyć karta biedronka bez zastanowienia, ponieważ dzięki niej większość artykułów można nabyć po niższej cenie, dodatkowo można zrobić zapasy produktów, które akurat są w promocji.

Link do strony programu https://moja.biedronka.pl/

Promocje Biedronka, aktualny katalog promocyjny

Robiąc codzienne zakupy korzystam z Nasza Biedronka, ich oferta jest bardzo szeroka i często wychodzą nowe biedronka gazetki. W gazetki biedronka każdy znajdzie coś dla siebie. Gazetki promocyjne w Biedronce często mają dedykowany tydzień:

 • działkowca,
 • majsterkowicza,
 • kucharza,
 • do salonu,
 • do kuchni.

Każdy z nas przed wyjściem na zakupy tworzy listę najpotrzebniejszych rzeczy, dzięki niej i gazetka biedronka aktualna wiemy, co mamy kupić, bez robienia nadmiernych zapasów. A mając wiele na głowie czasem zdarza się, że o najważniejszym produkcie się zapomina.

Obejrzana gazetka promocyjna lub katalog przed wyjściem z domu pozwala na przygotowanie naprawdę porządnej listy zakupów. Biedronka (więcej informacji na temat sieci handlowej znajdziesz tutaj) bez wątpliwie jest numerem jeden pośród tego rodzaju sklepów.

Strona internetowa, jako katalog gazetek promocyjnych

Na stronie internetowej znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat produktów oraz promocji. Jeśli w naszej okolicy nie było aktualnych gazetek Biedronki z pewnością znajdziecie je na stronie internetowej. Jeśli jesteśmy stałymi bywalcami tego dyskontu warto skorzystać z programu lojalnościowego i założyć kartę „Moja Biedronka”, dzięki niej uzyskamy dostęp do szerszej gamy produktów w atrakcyjnych cenach. Oferta w sklepie internetowym to ogrom inspiracji w różnych dziedzinach. W zakładce nowości są wszystkie produkty, które w najbliższym czasie będziemy mieli okazję zakupić w Biedronce. W zakładce piwny kącik każdy piwosz znajdzie coś dla siebie, natomiast wstęp do Winniczki Biedronki mają tylko posiadacze karty „Moja Biedronka”. To kolejny powód, dla którego warto ją założyć.

Dla miłośniczek kwiatów na stronie Biedronki są „Kwiatowe inspiracje”, które pozwolą ożywić każde pomieszczenie w naszym domu. Odrobina wyobraźni, kilka doniczek z roślinami lub wazonów i voila!

Konkursy

Czy wiedzieliście o tym, że Biedronka to także konkursy? Tu Was mamy! Ten dyskont to nie tylko atrakcyjne ceny, ale także atrakcyjne nagrody. Obecnie możemy wziąć udział w następujących konkursach:

 • „Weź ze sobą Nescafe na wakacje”
 • „Beztroska zaczyna się z Viscoplast”,
 • „Masz na marzenia”,
 • „Myj zęby jak mistrz”.

Dlatego nie zwlekaj, weź udział już dziś i ciesz się nagrodami. Do wygrania nawet 10 000 złotych!

Biedronka godziny otwarcia sklepów

Biedronka godziny otwarcia są bardzo wygodne, sklep otwarty jest długo nawet maż wracając późno z pracy zdąży odwiedzić sklep, ponieważ biedronka godziny otwarcia są wygodne dla każdego, osoby pracujące jak i osoby bezrobotnej, przez co pracownicy pracują na zmiany, więc godziny otwarcia Biedronki jak i Carrefour dostosowane są do każdego profilu klienta.

2 thoughts on “Biedronka gazetka

 1. Ostatnio zauważyłam, że nie pojawia się u mnie w skrzynce ulotka biedronka, ktoś wie co może być tym spowodowane? Nie ukrywam, że jest to sklep w którym najczęściej robię zakupy, blisko, duży asortyment i co najważniejsze dobre ceny. Lubiłam przejrzeć biedronka gazetka promocyjna aktualna nowa i wtedy idąc do sklepu mniej więcej wiedziałam co chcę. Obecnie muszę sprawdzać co, gdzie i jak 😀

 2. Również ubolewam, że najnowsze gazetki biedronki nie trafiają już do skrzynek, niektórych to denerwowało jednak ja zawsze przeglądałam aktualne promocje w biedronce dzięki czemu tak jak Paula jak szłam na zakupy to wiedziałam już czego szukam i nie kupowałam niepotrzebnych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *