Tesco Gazetka

Aktualna gazetka Tesco

 

Każdy z nas lubi miejsca, w których kupi wiele rzeczy z różnych działów, jednym z moich ulubionych marketów pod tym kontem jest sklep Tesco.

Przed wyjściem na zakupy oglądam Tesco gazetka, zawsze znajdę coś dla siebie, co akurat potrzebuję. Dzięki śledzeniu ich biuletynu na stronie www, nikt z nas nie przegapi wyprzedaży ani promocji.

Tesco online, zrób zakupy przez internet z dostawą do domu

tescoDodatkowo sklep stworzył Tesco online. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu, dla osób, które zajęte są wychowaniem dziecka. A wiadomo jak ciężko jest się wybrać na zakupy z małym człowiekiem.

Dla wygody każdego z nas rekomendujemy korzystanie z Tesco ezakupy, siedząc w domu i robiąc ezakupy Tesco mamy możliwość zakupu to, co jest nam najbardziej potrzebne. Później pan kurier dostarcza wszystko do domu. Sklep zarówno jak oferta Biedronka polecam każdemu.

Tesco godziny otwarcia sklepu

Ich Tesco godziny otwarcia są nawet przez całą dobę, w zależności od sklepu. Dzięki temu jestem w stanie wywęszyć Tesco promocje i zawsze z nich korzystam. Oglądając Tesco gazetka promocyjna czy Lidl gazetka najnowsza zakreślam to, co chcę tam kupić. Jeśli zabawki czy odzież o głównie staram się je dostać na promocje Tesco. Ich gazetki i ulotki można też oglądać w Internecie, więc żadna ulotka nie ucieka.

W mieście gazetki Tesco można znaleźć na każdym kroku. Sklep dba, aby ich oferta dotarła do każdego. Lubię wyprzedaż Tesco, ponieważ jestem fanem ich marki ubraniowej. Mają bogatą ofertę dla dorosłych jak i dla dzieci. Mój mąż za to nie ukrywa, że lubi Tesco wyprzedaż jak i Tesco gazetki promocyjne alkohole. Ten dział jest szczególnie odwiedzany w majówkę i letnie grille.

Program lojalnościowy Tesco Clubcard

tesco clubcardCo tydzień pojawia się nowa gazetka Tesco, Jysk oraz Castorama. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie bardzo zadowolony.

Obsługa sklepie także jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze jesteśmy w stanie znaleźć kogoś, kto powie gdzie znajduje się produkt z gazetki promocyjnej, jest ważne dla każdego z nas, jak przychodzimy na szybkie zakupy i zależy nam na czasie. Zwłaszcza przed świętami oglądamy ulotki promocyjne, aby kupić jedzenie, alkohol jak i zabawki dla najmłodszych w najlepszych cenach, wszystko po to, aby domowy budżet nie ucierpiał.

Polecamy każdemu ten sklep.

Archiwum gazetek Tesco

gazetka tesco 4 gazetka tesco 5 gazetka tesco 6 gazetka tesco

 

4 thoughts on “Tesco Gazetka

  1. Sezon grillowy w pełni, w weekendy jak pogoda dopisuje zbieramy ekipę i jedziemy nad jezioro. Po drodze zazwyczaj zajeżdżamy do Tesco. Tam jest dosłownie wszystko! Ostatnio z dziewczyną skusiliśmy się na pierwszy nie jednorazowy grill, a to wszystko przez ulotki promocyjne, choć nie mieliśmy w planach zakupu dobre ceny zawsze kuszą! Do tego promocja alkoholi i cały weekend zaplanowany na świeżym powietrzu. Czasami tak niewiele trzeba 😀

  2. Gazetki Tesco to moje ulubione ulotki promocyjne! Dzięki nim nie potrzebuję listy zakupów, a i tak zawsze wszystko uda mi się kupić. W mniejszych sklepach przeraża mnie liczba ludzi. Są po prostu wszędzie, aż nieprzyjemnie się chodzi za zakupy. Wolę w spokoju sprawdzić skład produktów, datę ważności, a nie zastanawiać się kto nade mną stoi, bo w tym momencie potrzebuje dokładnie tej samej rzeczy. No halo, ile można! W Tesco nie ma też dużych kolejek, a jeśli się zdarzą przechodzę do kasy samoobsługowej.

    1. Nie rozumiem szału na dyskonty. W hipermarketach takich jak Tesco wszystko jest w jednym miejscu. Raz w tygodniu zaznaczam w aktualnej gazetce promocyjnej wybrane produkty w korzystnych cenach. Dodatkową zaletą jest karta Tesco, zawsze coś uda mi się wyłapać w promocji. Nie muszę jeździć po całym mieście, oszczędzam na czasie. Nie ma też takich tłumów jak w przypadku mniejszych marketów. Nic tylko kupować w Tesco!

  3. Jak impreza to zaopatrzenie tylko w Tesco! I to nie tylko chodzi o Sylwestra. W ulotkach promocyjnych zawsze wyłapujemy coś ze znajomymi w studenckich cenach 😀 Dzięki aktualnej gazetce promocyjnej zorganizowaliśmy domówkę na koniec pierwszego roku studiów. Niestety w naszym mieście zamykają Tesco 24h.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *