Gazetka Dino

Wiele osób na zakupy stara się wybierać polskie sklepy, aby wspierać mniejszych, lokalnych przedsiębiorców dostarczających do nich swoje wyroby. Większych sieci marketów o kapitale całkowicie polskim jest tak naprawdę niewiele. Można jednak znaleźć kilka całkowicie polskich sklepów. Jedną z takich firm jest Dino.

O Dino słów kilka…

Dino zostało założone w roku 1999, na południu Wielkopolski. Centrala znajduje się w Krotoszynie. Firma posiada cztery bazy logistyczne. Oprócz rodzimego Krotoszyna, swoje magazyny otwarte ma także w Piotrkowie Trybunalskim, Jastrowiu oraz Rzeszotarach. Centra dystrybucyjne własnym transportem zaopatrują wszystkie placówki w skupione od dostawców produkty. Stopniowy rozwój i otwarcie dużej ilości sklepów, sprawił iż firma przekształciła się w spółkę. Najpierw była to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, do której stopniowo włączone zostały wszystkie powstałe wcześniej sklepy, a obecnie jest już spółką akcyjną, a więc jej akcje można nabyć na giełdzie papierów wartościowych. Dino jest właścicielem Zakładów Mięsnych Agro-Rydzyna i dystrybuuje produkty tej marki do wszystkich swoich sklepów. Obecnie sieć liczy już ponad 1200 sklepów. Początkowo funkcjonowały one tylko w Polsce zachodniej, a obecnie markety sieci zlokalizowane są w większości województw naszego kraju, z wyjątkiem południowo-wschodnich. Można je znaleźć w większych miastach, tam zlokalizowane są głównie na ich peryferiach. Sklepy otwarte są także w średniej wielkości miejscowościach, ale również na wsiach, w miejscach, które szybko rzucają się w oczy i nie sposób ich nie zauważyć.

Czemu robić zakupy właśnie w Dino?

Dino, dzięki miejscowym centrom dystrybucji pozwala uniknąć kosztów transportu, dzięki czemu produkty dostępne są w naprawdę przystępnych cenach. Dobre położenie sklepów – w centralnych częściach mniejszych miejscowości, umożliwia łatwe dotarcie do nich wszystkim mieszkańcom, również osobom starszym. Sklepy oferują kilka tysięcy produktów, głównie spożywczych. Oferowane są świeże warzywa i owoce w atrakcyjnych cenach. Markety wyposażone są w lady mięsne, na których zakupić można wędliny i sery. Zakupić można tutaj karmę dla zwierząt, chemię domową i akcesoria do kuchni. Dino przyciąga miłą, spokojną atmosferą i naprawdę korzystnymi cenami. Wielkość sklepów jest na tyle nieduża, że bardzo łatwo można odnaleźć się wśród stoisk, i wybrać dla siebie oczekiwane produkty. Zakupy w Dino są doskonałym miejscem do zrobienia zakupów na niedzielny obiad czy śniadanie dla dzieci.

Gazetki promocyjne Dino pozwalają na oszczędności

Gazetki Dino zawierają informacje o wszystkich aktualnych promocjach. Zawiera wyraźne, duże fotografie produktów, oraz jasno zaznaczone w ramkach ceny. Produkty w gazetce pogrupowane są na kategorie, rozpoczynając się od artykułów spożywczych. Gazetki Dino to wspaniały sposób na zarządzanie domowym budżetem. Na podstawie gazetki opracować można listę zakupów, i w trakcie ich dokonywania trzymać się tego planu. Dobra organizacja to duże oszczędności czasu i pieniędzy. Promocyjna gazetka Dino dostępna jest w ponad 100 miastach w całej Polsce. Przejrzeć można ją także w internecie. Tam też znajdują się informacje o godzinach otwarcia każdego z poszczególnych sklepów.

Jak często można zapoznawać się z nowymi gazetkami Dino?

Aktualna gazetka promocyjna w której znajdziesz wszystkie przeceny, pojawia się najczęściej raz tygodniu. W niektórych przypadkach możesz się jej spodziewać rzadziej, lub nawet częściej.

Aktualne promocje i okazje w Dino

W gazetkach znajdują się wszystkie aktualne promocje i okazje. Broszura zawiera informację reklamową o wszystkich dostępnych w danym tygodniu produktach w obniżonych cenach. Wszystkie przeceny są precyzyjnie wyszczególnione w ofercie. W tym tygodniu dostępna jest kawa Woseba Mocca Fix Gold w cenie 11,99 zł czy też Polędwiczki z piersi kurczaka Drosed w cenie 7,99 zł.

Najnowsze gazetki promocyjne, z którymi można się zapoznać to też gazetka promocyjna Lidl oraz aktualna gazetka Netto.