Co daje aplikacja na telefon Lidl Plus?

Lidl to obecnie jeden z najpopularniejszych dyskontów, dostępny w wielu miejscowościach naszego kraju. Historia Lidla w Polsce zaczęła się w 2002 roku, kiedy to ta niemiecka marka otworzyła w Poznaniu pierwszy sklep. Od tej pory powstało ich już około 700, a Polacy lubią robić w nich zakupy ze względu na atrakcyjne, dostosowane do ich kieszeni towary. Chętnie kupowane są produkty spożywcze, a także dobrej jakości artykuły przemysłowe, które sieć sprzedaje często w promocyjnych cenach. Pomocna w zakupach i śledzeniu promocji może być aplikacja Lidla na telefon o nazwie LIdl Plus.

Dlaczego warto mieć aplikację LIdl Plus?

Lidl Plus, czyli darmowa aplikacja LIdla to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do najświeższych promocji i okazji oferowanych przez sklep. Jako że telefon ma się zawsze pod ręką, wygodnie i szybko można uzyskać informacje o możliwości zrobienia korzystnych zakupów. Nie przegapi się w ten sposób żadnej okazji. O tym, co daje aplikacja Lidla, przekona się szybko każdy, kto ją zainstaluje, lubi ten sklep i chce tam kupować. Można w niej przeglądać wszystkie gazetki Lidla, śledzić, jakie sklep daje rabaty i kiedy robi wyprzedaże, ale to nie jedyne korzyści z aplikacji. Każdemu, kto jest w podróży, pokaże ona dostępność sklepów w okolicy. A e-paragony w aplikacji dadzą aż 30 dni na zwrot zakupionych towarów przemysłowych. Lidl aplikacja ma jeszcze więcej zalet, o czym będzie mowa w dalszej części.

Skąd pobrać aplikację Lidla?

Lidl aplikacja zakupowa dostępna jest do pobrania na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Można ją pobrać z Google PLay lub App Store. Najwygodniej jest jednak, żeby za dużo nie szukać, wejść na stronę Lidla i tam w zakładce LIdl PLus będą dostępne linki do pobrania aplikacji na telefon. Link do pobrania z Google Play umożliwi zainstalowanie jej w telefonie posiadaczom Androida. Natomiast App Store da możliwość cieszenia się aplikacją wszystkim, którzy korzystają z systemu iOS w telefonach. Instalacja jest bardzo szybka, łatwa i bezproblemowa.

Skąd pobrać aplikację Lidla?

Aplikacja Lidla rejestracja

Osoby, które pobiorą Lidl aplikację, jeśli chcą zyskać dostęp do wszystkich korzyści, jakie daje, muszą się jeszcze zarejestrować. Rejestracja jest również łatwa i szybka, ale konieczne jest podanie swoich danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, płeć, preferowany sklep LIdl, adres email, data urodzenia, numer telefonu i kraj. Opcjonalnie podaje się też adres zamieszkania. Po dokonaniu rejestracji każdy użytkownik otrzymuje indywidualny numer klienta, który potem będzie służył do korzystania z usługi. Aplikacja Lidl Plus umożliwia także zakupy i dokonywanie płatności. Jeśli chce się dokonać zakupu i zapłacić, wystarczy aktywować LIdl Pay. W taki sposób bardzo szybko i łatwo można kupować wszystkie produkty, które się podobają, a aplikacja sama naliczy stosowne rabaty.

Rabaty i promocje dostępne w aplikacji

Lidl aplikacja umożliwia klientom tego sklepu, którzy wejdą w jej posiadanie, nie tylko przeglądanie bieżących gazetek promocyjnych wydawanych co tydzień, ale też zaoferuje im specjalną spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do ich potrzeb i zainteresowań. Użytkownicy LIdl Plus w każdym tygodniu otrzymają wiele rabatów i kuponów promocyjnych przeznaczonych tylko dla posiadaczy tej aplikacji. Mało tego, jeśli dokona się zakupów poprzez aplikację, czeka dodatkowa niespodzianka. W nagrodę otrzymuje się specjalną wirtualną zdrapkę, po zdrapaniu której szybko można zobaczyć, jaką dodatkową nagrodę się wygrało. Gazetki promocyjne online w aplikacji, dodatkowe zdrapki i kupony rabatowe, które można otrzymać, mogą nie tylko bardzo ułatwić zakupy, ale też wygenerować spore oszczędności dla domowego budżetu. Na uwagę zasługuje fakt, że tylko aplikacja Lidl w telefonie umożliwi dostosowanie oferty zakupowej indywidualnie do użytkownika i zaoferuje mu zakup często po korzystniejszych cenach niż klientom, którzy takiej aplikacji nie mają.

Aplikacja Lidl Plus to wygodny sposób na korzystne i łatwe zakupy. Łączy w sobie wiele przydatnych funkcji i jest zawsze pod ręką, dzięki czemu nic nie umknie naszej uwadze. Dzięki niej można nie tylko zobaczyć najnowsze promocje, obejrzeć gazetki promocyjne, dowiedzieć się o wyprzedażach, ale również uzyskać ofertę dostosowaną do własnych potrzeb i dostać na nią specjalny rabat. Użytkownik posiadający taką aplikację, który nie korzysta z oglądania papierowych gazetek, przyczynia się tym samym do dbania o środowisko i chroni lasy. Tak wiele zalet i korzyści płynących z jednej małej aplikacji, która w dodatku jest całkowicie darmowa, to najlepszy wybór dla wszystkich robiących zakupy w LIdlu.

 

3/5 - (2 votes)